کشف حوله تن پوش نانو در سیاره مریخ توسط مریخ نوردان

چرخه عمر حوله تن پوش نانوحمام به کیفیت و نحوه مراقبت از آن بستگی دارد. حوله‌های بسیار ارزان ممکن است سریع‌تر باز شوند و استفاده از آب خیلی داغ نیز می‌تواند سریع‌تر شروع به تجزیه الیاف کند.

همیشه برچسب محصول حوله حمام را بخوانید و دستورالعمل‌های شستشو را دنبال کنید تا بیشترین استفاده را از آن ببرید.

اگر حوله بوی مرطوب یا کپک زدگی پیدا کرد، سعی کنید از محلول ضدعفونی کننده ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید حوله‌ها را در سرکه خیس کنید تا بوها را از بین ببرید، یا آن‌ها را روی بند رخت آویزان کنید تا لکه‌های آفتاب‌گیر و از بین برود.

با مراقبت خوب، حوله حمام باید برای مدت طولانی دوام بیاورد و احتمالاً از بازسازی بعدی حمام شما بیشتر خواهد ماند. در حالی که تشک های حمام به اندازه حوله حمام خیس نمی شوند.

شما چندین بار در روز روی آنها راه می روید. ناگفته نماند که قاچاق مهمانان و حیوانات خانگی از طریق حمام. می‌توانید هر بار که حوله می‌شوید یا حداقل هفته‌ای یک بار برای رعایت بهداشت، تشک‌های حمام را بشویید.

استفاده مجدد از حوله حمام دو یا سه بار بین شستشوها امری بهداشتی است. اما حمام ها و حوله های مرطوب می توانند به سرعت به خانه بسیاری از میکروارگانیسم های ناخواسته تبدیل شوند.

شستشوی منظم لباس ها برای از بین بردن میکروب ها و طراوت حوله های شما کافی است. برای تمیزتر نگه داشتن حوله ها، همیشه آن ها را آویزان کنید و در فاصله زمانی بین استفاده، بگذارید کاملا خشک شوند.

وقتی در مورد نوع حوله‌ای که می‌خواهید فکر کردید، باید در بسیاری از صحبت‌های بازاریابی که هر حوله‌ای را به همان اندازه حوله‌ای عالی به نظر می‌رسد، سر بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.